О компании → Новости
Повідомлення про незаконне використання окремими особами знака для товарів і послуг, фірмового найменування “Щирий Кум”

ПрАТ “Горлівський м’ясокомбінат”, який має довготривалу добросовісну виробничу та торгівельну репутацію, після втрати контролю над своїми активами у м.Горлівка у 2015 р. внаслідок дій незаконних збройних формувань т.зв. «ДНР», припинив будь-яке виробництво високоякісної м’ясної продукції та знаходиться в непередбачуваних умовах форс-мажору; на цей час ніде не постачає ніякої продукції власного виробництва.

Внаслідок відсутності будь-якого договору франчайзингу з будь-якою особою на протязі всього терміну існування зареєстрованих знаків згідно чинного законодавства та міжнародних стандартів, товариство нікому не надавало будь-яких прав на будь-яке користування товарними знаками та своїми фірмовими найменуваннями, у т.ч. загальновідомої торгівельної марки “Щирий Кум”.

 

 За допомогою загальнодоступних інтернет-ЗМІ на цей час були встановлені факти незаконного використання знаків для товарів і послуг, права на які належать виключно ПрАТ «Горлівський м’ясокомбінат», зокрема:

      1. Т.зв. «торгові проекти “Щирий Кум”» у місті Маріуполь: будівництво окремими фізичними та юридичними особами приватних магазинів та супермаркетів, відкриття магазинів в орендованих приміщеннях - з фірмовими позначками “Щирий Кум”, нанесення цього товарного знаку на продукти іншого походження ніж з вертикально організованого виробництва групи компаній «Бахмутский Союз», цінники на будь-які товари (у т.ч. не м’ясного походження) та сервісні торгові прилади магазинів, уніформу тощо;

      2. Злочинне використання знаків для товарів і послуг на окупованій території України (зокрема, у м.Горлівка, у місті розташування захоплених виробничих об’єктів ПрАТ “Горлівський м’ясокомбінат”) шляхом штучної зміни назви “Щирий Кум” на т.зв. «Щедрый Кум» і т.п., незаконно використовуючи як загальний вигляд знаку та його похідні. Окрім того, після незаконного захвату активів підприємства, на його території залишилась маса пакувальних та рекламних матеріалів, ковбасної оболонки тощо, на яких вже були нанесені відбитки товарних знаків “Щирий Кум” для подальшого легального виробничого використання у мирний час, і які наразі використовуються при виробництві продукції сумнівного походження на т.зв. «Государственном предприятии «Горловский мясокомбинат».

 

ПрАТ «ГОРЛІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ», як власник відповідних прав, вимушений звернутися до правоохоронних та інших уповноважених державних контролюючих органів з метою фіксації вказаних правопорушень з метою подальших розслідувань.

 


Повідомлення про незаконне захоплення активів, документації та іншого майна ПрАТ «ГОРЛІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ». Наказ про припинення виробництва. ... Назад Прохання ПрАТ «ГОРЛІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ» щодо вивчення ситуації на окупованій території України та незаконного використання ТМ «Щирий кум».... →