О компании → Новости
Повідомлення про незаконне захоплення активів, документації та іншого майна ПрАТ «ГОРЛІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ». Наказ про припинення виробництва.

Виробничі потужності  ПрАТ «ГОРЛІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ» розташовані за адресою:  84630, Україна, Донецька область, м. Горлівка, вул.  Хлібозаводська, буд. 1а.

    З травня 2014 р. робота підприємства була дестабілізована внаслідок постійних обстрілів; масового звільнення робітників; перебоїв з постачання питної води та електроенергії; збоїв з транспортуванням сировини та готової продукції тощо. Адміністрація та трудовий колектив підприємства зробили все можливе, щоб в умовах повної відсутності поняття верховенства права (а саме: фактичного призупинення діючих норм Конституції та інших законодавчих актів України на тимчасово окупованій території), знаходячись в «гарячій точці» АТО (піддаючись постійним обстрілам, що призвело до значних ушкоджень інфраструктури підприємства та поранення персоналу; знаходячись під постійною загрозою безпеки, здоров’я та життя персоналу; знаходячись в умовах повної невизначеності та анархії; при відсутності банківської системи; розірваності інтеграційних сировинних та збутових ланцюгів; відтоку кваліфікованих кадрів; недотримання навіть цивілізованих норм спілкування між людьми – міжнародних гуманітарних норм тощо) зберегти життєдіяльність підприємства та соціальні стандарти (зокрема, своєчасно виплачуючи зарплату працівникам), здійснювати виробничо-господарську діяльність у суворій відповідності до нормативно-правових актів України, наскільки це було можливо в умовах проведення АТО.

        02 липня 2015 р. ПрАТ «ГОРЛІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ» було захоплено невідомим силовим підрозділом т.зв. «ДНР», діяльність підприємства була повністю паралізована, безпека та життя робітників  підпали під загрозу. Законна адміністрація ПрАТ «ГОРЛІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ» повністю втратила будь-який контроль над підприємством (суцільним порядком вилучена документація підприємства, сервери, опечатані адміністративно-господарчі та виробничі приміщення), на території підприємства знаходяться невідомі озброєні люди.

      Приймаючи до уваги загальний та некерований характер обставин, що перешкоджають роботі підприємства та створюють загрозу безпеці, життю та здоров’ю робітників, законна адміністрація ПрАТ «ГОРЛІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ» інформувала органи правоохорони та інші державні установи своїм загальним листом від 10.07.2015 р. про зупинення діяльності ПрАТ «ГОРЛІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ» з 02 липня 2015 р., та про зняття з себе будь-якої відповідальності за все, що відбувається на підприємстві та наслідки того, що може трапитися в результаті втрати контролю над активами.

     Означені відомості були внесені посадовими особами прокуратури до Єдиного реєстру досудових розслідувань України та було розпочато досудове розслідування по кримінальному провадженню №42016051610000008.

      За рішенням загальних зборів акціонерів ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ГОРЛІВСЬКИЙ М’ЯСОКОМБІНАТ» перереєстроване з листопада 2015 р. за адресою: 84573, Донецька область, Бахмутський  район, селище Новолуганське, квартал Молодіжний, будинок 13.     

     Враховуючи вищеозначені факти захвату виробничих потужностей юридичної особи та відсутності в новому місці перереєстрації будь-яких виробничих потужностей, орендованих чи власних земельних ділянок, інших засобів виробництва продукції, ПрАТ “ГОРЛІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ” на даний час не має можливості вести будь-яку виробничу діяльність.      

           в.о. Голови Правління                                            Д.М. Шкарупа

 

  

 

Приватне  акціонерне товариство

«Горлівский м`ясокомбінат»

                          Наказ

     _10_  ___07______ 2015  р.                         с. Новолуганське                                   №1

 «Про припинення виробництва з 03.07.2015 р.»

     На підставі факту збройного захоплення виробничих та інших актівів підприємства, документації, серверів та іншого майна ПрАТ «ГОРЛІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ» 02.07.2015 р. невідомими силовими підрозділами т.зв. «ДНР» на території розташування виробничих об’єктів у м. Горлівка (вул.  Хлібозаводська, буд.1а), після чого діяльність підприємства була повністю паралізована, безпека та життя робітників підпали під загрозу (лист ПрАТ «ГОРЛІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ» до правоохоронних та інших державних органів від 10.07.2015 р.); з метою забезпечення збереження життя робітників товариства; мінімізації наслідків діяльності незаконних збройних угрупувань; керуючись ст.10 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.2014 р. № 1669-VII, ст.9 Закону України «Про боротьбу з тероризмом» від 20.03.2003 р. № 638-IV, а також іншими нормативними документами України - 

Н А К А З У Ю:

1. Припинити виробничу діяльність підприємства ПрАТ «ГОРЛІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ» на території розташування виробничих об’єктів у м. Горлівка (яка тимчасово окупована та непідконтрольна державній владі України), які фактично не знаходяться під контролем акціонерного товариства після факту їх збройного захоплення 02.07.2015 р. невідомими силовими підрозділами т.зв. «ДНР»;

2. Внаслідок відсутності будь-яких виробничих потужностей, орендованих чи власних земельних ділянок, інших засобів виробництва продукції, ПрАТ “ГОРЛІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ” на даний час та в майбутньому в іншому місті свого можливого перебування тимчасово не має можливості вести виробничу діяльність;

3. До моменту оновлення контролю за виробничими активами, які б у повній мірі давали можливість вести виробничу діяльність згідно усіх нормативних вимог щодо безпеки виробництва та охорони праці, технологічного узгодження між усіма виробничими процесами, безпеки та якості продукції тощо – заборонити ведення виробничої діяльності на підприємстві ПрАТ «ГОРЛІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ»;

4. З метою зберігання високої ринкової репутації торгівельної марки «Щирий кум» (яка належить саме ПрАТ «ГОРЛІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ», і яке не надавало аніякій іншій особі ніяких прав на будь-яке користування цим брендом) сповістити відповідні установи щодо відсутності виробництва висококласної продукції під цією торгівельною маркою та призвести максимум зусиль щодо інформаційного забезпечення споживачів усіма можливими шляхами при наявності відповідних ресурсів.

    В.о.Голови Правління                         Д.М. Шкарупа


ТМ «Щирий Кум»: ДЕРЖИМ стабильность ... Назад Повідомлення про незаконне використання окремими особами знака для товарів і послуг, фірмового найменування “Щирий Кум” ... →